В магазинах Мобілочка можливо придбати бестселер Xiaomi Mi band 2.

Нова версія Mi band 2 має OLED-дисплей та сенсорну панель, наприклад, одним дотиком пальця ви можете отримати детальну інформацію про пройдену відстань, час та частоту сердечного ритму. Трекер реагує на ваш рух, і як тільки ви піднімите руку, він покаже вам поточній час.
У порівнянні з версією минулого покоління, вимірювання кроків у новому Mi band 2 збудовано на основі нової апаратної платформи. Тепер кожен ваш крок буде чітко відображатися на дисплеї, і ви зможете ще точніше відстежувати свої рухи. Моніторинг серцевого ритму з вбудованим датчиком руху та частоти серцевих скорочень, дозволяє контролювати навантаження на організм та більш упевнено планувати заняття спортом.
Щоб ви не засиджувались подовгу на одному місці під час роботи або читання, фітнес браслет сповістить, що прийшов час для розминки, вона поліпшить кровообіг, і ваша продуктивність зросте. Ви можете налаштувати проміжок повідомлень самостійно.
Коли на смартфон приходить виклик чи повідомлення, новий Mi band 2 подасть вібросигнал, навіть як що телефон зайнятий.
З оновленим трекером можно приймати душ чи гуляти під теплим літнім дощем, адже рівень захисту IP67 міжнародного стандарту робить браслет водонепроникним та пиловідштовхуючим. Прилад також захищено від поту, олії та інших речовин які викликають корозію.
Під прекрасним зовнішнім виглядом браслету приховані унікальні іноваційні технології, які ергономічно розміщені у панелі, створеній при надточному литті під тиском та подальшій обробці ультрафіолетом, тому на браслеті не залишається ні подряпин, ні відбитків пальців. Завдяки вбудованому OLED-дисплею ви можете продивлятися дані одним дотиком пальця. Цей дисплей має низьке енергоспоживання, що дозволяє довгий час використовувати браслет без підзарядки.
Також новий дизайн та конструкція Mi band 2 має стопорне кільце, яке максимально фіксує трекер і ви не загубите його під час інтенсивних занять спортом або інших активностей. Крім того застібка ремінця має безшовну конструкцію, що зменшує імовірність загубити браслет. Новий екологічно чистий матеріал більш приємний на дотик, тому контактна частина браслета подарує вам приємні відчуття, доки ви його носите. Також матеріал браслету Mi band 2 гіпоалергений та не блокує дихання шкіри, тому зменшує появу поту.
Оновлення отримав і додаток Mi Fit, він став точніше відстежувати ваш серцевий ритм, кроки, фази сну, вагу та інше. Розширені дані у меню «Статистика» дозволяє вам краще впізнати свій організм, а також продивитися усі характеристики за певний період: день, неділю, місяць – щоб ви змогли бачити власний прогрес, і це надихало вас рухатися далі.