W1

 

Дитячій смарт-годинник Nomi Kid Watch W1 – це розумний помічник у догляді за вашою дитиною.

У мережі Мобілочка з’явився у продажу дитячій смарт-годинник Nomi Kid Watch W1, завдяки якому ви будите спокійні за вашу дитину, коли вона, наприклад, самостійно ходить до школи чи грає на подвір’ї зі своїми друзями. Ваш спокій і впевненість досягається завдяки високій якості та потужному функціоналу даного пристрою.

Годинник виготовлений із якісного пластику, зі змінними силіконовими ремінцем, має захист від вологи по стандарту IPX5. Їхній дизайн стилізовано під популярний мультфільм по Фіксиків. Годинник оснащено контрастним монохромним дисплеєм 0,96 дюйму, який легко читається навіть при яскравому денному світлі. У пристрої встановлено акумулятор, який дозволяє працювати йому до 5-ти діб. Для зв’язку з годинником ваш паристій можливо встановити безкоштовний додаток на на базі iOS та Android.

Функціонал смарт-годинника:

– знаходження місця положення володаря годинника на основі технології GPS (на відкритому повітрі), LBS(в приміщеннях) та передачу цих координат на Ваш смартфон

– є можливість встановити «безпечні зони», при виході за які на Ваш смартфон буде надходити повідомлення

– при відключенні пристрою Вам також надійде повідомлення

– голосовій зв’язок з дитиною; годинник підтримує SIM- картку від будь якого оператору мобільного зв’язку

– кнопка SOS, після натискання на яку на Ваш смартфон миттєво передається сигнал «SOS»

– функція крокоміру

– синхронізація зі смартфоном

У підсумку ми отримуємо зручний та практичний гаджет від Nomi, який забезпечує безпеку Вашої дитини та ваш спокій за неї.

W1_1