Про нас

 
 
 

Мобілочка – національна роздрібна мережа з продажу портативної электроніки і сервісів

Ексклюзивним правом на використання торгової марки «Мобілочка» володіє компанія ТОВ «Цифротех» – один з національних лідерів дистрибуції портативної электроніки та аксесуарів.

Компанія «Цифротех» успішно працює на ринку України з 2004р. Являється ексклюзивним дистриб’ютором брендів Xiaomi, ZTE та супер-зірки – бренду Nomi, що стрімко завойовує ринок.

В портфель компанії «Цифротех» входять, звичайно, і інші загальновизнані бренди –  Samsung, Huawei, НТС, Sony, Apple, Fly.

Якісна дистрибуція портфеля всіх брендів забезпечує компанії «Цифротех» стабільне місце в трійці оптових дистриб’юторів-лідерів ринку.

Компанія «Цифротех» пропонує своїм партнерам – незалежним підприємцям, які спеціалізуються на роздрібній  торгівлі телеком-електронікою, цілий спектр товарних категорій: смартфони і телефони, планшети і телевізори, розумні гаджети і аксесуари, навушники і зовнішні акумулятори, карти пам’яті і USB-флеш.

Реалізуючи комплексні рішення для спеціалізованого  телеком-роздрібу, компанія «Цифротех» здійснює широку дистрибуцію своїм партнерам продуктів всіх операторів мобільного зв’язку – стартові пакети, карти поповнення, модеми і ін.

Компанія «Цифротех» володіє потужним розподільчим центром в м. Київ (з швидкою логістикою в будь-який регіон), а також  розгалуженою мережею регіональних представництв у 16 областях України.

Компанія «Цифротех» здійснює ритмічні поставки в національні мережі КОМФІ, ЭЛЬДОРАДО, Фокстрот, Мобіжук, Єпіцентр, інтернет-магазини РОЗЕТКА, ФОТОС, Repka, а також в локальні мережі-лідери регіональних ринків.

Загальна кількість партнерів – покупців товару компанії «Цифротех» перевищує 500 компаній.

З 2014г. компанія «Цифротех» отримала право на використання  і розповсюдження торгової марки «Мобілочка» на принципах франчайзингу.

Легендарний бренд «Мобілочка» широко відомий споживачам з 2005р. Національна мережа «Мобілочка» завжди успішно конкурувала з  іншими  мережами, і  чотири рази отримувала нагороду «Вибір року». Компанією «Цифротех» було прийнято рішення  про використання широко відомого і  популярного бренду для подальшого развитку мережі «Мобілочка» в новому форматі на принципах франчайзинга.

Таким чином, бренд, який живе в народній пам’яті, отримав  друге дихання і наступний виток розвитку. Слід зазначити, що за декілька років розвитку бренду Мобілочка по франчайзинговій моделі, ми перейшли від етапу недовіри і несприйняття зі сторони приватних підприємців, яким пропонували перейти под стяг Мобілочки, до етапу усвідомленого і  заснованого на комерційних показниках вибору зі сторони регіональних роздрібних мереж. Адже завдяки радикальному перевтіленню свого бізнесу – ребрендингу магазинів в «Мобілочку», наслідуванню мережевим стандартам, покращенню внутрішніх процесів – партнери досягають суттєвого приросту продаж, а головне – збільшенню прибутку своїх підприємств. Тобто ми разом з партнерами створюєм прибуткову франчайзингову мережу Мобілочка, гідно конкуруючу з національними мережами.

Ми запрошуємо до співробітництва нових партнерів, які керують власними спеціалізованими телеком-мережами магазинів.