Лінійка смартфонів Nomi поповнилась трьома новими пристоями, це базова модель i5001 EVO M3; 5,5 дюймовая модель у металевому корпусі i5511 SPACE M1 та захищена від вологи та пилу – i5071 Iron-X1. Усі смартфони Nomi мають сертифікат від Google, що говорить про те що їх апаратна частина і програмне забезпечення пройшли перевірку та не підведут вас у відповідальну мить.

Nomi  i5001 EVO M3, це смартфон початкового рівня, який не зважаючи на це має сучасну начінку та останню версію ОС – Android 7.0, що дозволяє без проблем використовувати його  для дзвінків, вселяких месенджерів та серфінгу у мережі.

Nomi i5511 SPACE M1, це 5,5 дюймовый смартфон, задня частина якого прикрита металом. Пристрій має сучасний дизайн з закругленими кутами та 2,5D склом. Екран має  широкі кути обзору та високу яскравість та чіткість.

Nomi i5071 Iron-X1, це смартфон захищений від вологи та пилу по технології IP 68, що дозволяє вам використовувати пристрій майже у будь якій ситуації. Потужна батарея дозволяє завжди залишатися на з’язку не турбуючись про наявність джерел живлення. 8Мп камера має автоматичну фокусировку, з нею ви зможите закарбувати самі яскраві моменти свого життя.

Ці та інші смартфони Nomi  ви можете придбати у магазинах Мобілочка у вашому місті, зі переліком торгівельних точек можливо ознайомитися тут.