(044) 459 70 77 (бесплатно с мобильного*)

<< Все акции розничной сети

Мобилочка и МТС дарят ноутбук!

Мобилочка и МТС дарят ноутбук!

В Мобилочке стартует невероятное предложение для всех абонентов МТС. Пополняя мобильный счет с 31 августа по 30 сентября 2012, на 50 грн. одним платежом, каждый покупатель Мобилочки становится участником розыгрыша мощного ноутбука «Acer AS5733Z-P623G32Mikk».

Чем больше пополнений, тем больше шансов выиграть ноутбук!

Желаем удачи!

Акция действует в Магазинах Мобилочка по всей территории Украины. Подробные условия акции и места проведения можно узнать в магазинах Мобилочка, на сайте http://www.mobilochka.ua по телефону Горячей линии 0-800-505-300 (звонки бесплатные со стационарных телефонов в пределах Украины, с мобильного - оплачиваются согласно тарифам оператора) или по номеру 8855 (заказ обратного звонка для абонентов всех отечественных мобильных операторов (CallBack / Кол Бек). Стоимость звонка бесплатная.

С официальными правилами Акции можно ознакомиться ниже.


ПРАВИЛА УЧАСТІ У АКЦІЇ «Поповнюй рахунок МТС – вигравай ноутбук!»


1. Загальні положення


Організатором акції «Поповнюй рахунок МТС – вигравай ноутбук!» (далі – «Акція») є компанія ТОВ «МОБІЛОЧКА» (далі – «Організатор»).


2. Проведення Акції

Період проведення Акції: з 31.08.2012р. по 30.09.2012 р. (включно). Участь у Акції є добровільною. Умови, список подарунків і правила Акції  доступні на сторінці www.mobilochka.ua.


3. Умови участі в Акції


3.1
Компанія «Мобілочка» оголошує Акцію «Поповнюй рахунок МТС – вигравай ноутбук!».


3.2. У Акції можуть брати участь всі фізичні особи, що мають повну дієздатність, яким виповнилось 18 років та проживають/перебувають на момент проведення Акції  на території України. До участі у Акції не допускаються співробітники ТОВ «Мобілочка».


3.3. Для участі у Акції потрібно поповнити абонентський номер МТС в період дії Акції у мережі магазинів «Мобілочка» на території України

3.3.1. Абонентський номер МТС – абонентський номер з мережевим кодом 050, 095, 099, 066


3.4. Приймаючи участь у Акції
Учасник Акції надає однозначну згоду на те, що всі дані в тому числі персональні, зазначені ним при поповненні абонентського номеру МТС, для участі у Акції, можуть бути отримані, збережені, оброблені та використані Організатором й іншими вповноваженими Організатором третіми особами без обмеження за строком і територією (у тому числі й за межами України), з метою проведення Акції, створення нових програм лояльності, вивчення споживчого попиту, у маркетингових, інформаційних, рекламних або інших аналогічних цілях, наданні Учасникові Акції рекламних та інформаційних матеріалів без обмежень та будь-яких додаткових повідомлень і узгоджень в майбутньому.


4. Порядок проведення Акції


4.1. Усі зареєстровані учасники на свій розсуд беруть участь у Акції, умови якої розміщені за адресою
http://mobilochka.ua/


4.2.
Для участі у Акції потрібно зареєструвати свій абонентський номер МТС шляхом поповнення абонентського номеру МТС на суму 50грн або більше одним платежем.


4.3.
Допускається реєстрація необмеженої кількості поповнень абонентського номеру МТС, що відповідають умовам Акції.


5. Визначення переможців


Переможці визначаються серед зареєстрованих учасників Акції методом випадкового вибору абонентського номеру МТС, який відповідає умовам Акції. Випадковий вибір номерів проводиться за допомогою сервісу випадкової комп'ютерної вибірки, що надається сайтом http://www.random.org/


6. Строки проведення Акції


Акція триває з 31.08.2012р. по 30.09.2012р. (включно). Оголошення переможців на сайті www.mobilochka.ua до 10.10.2012 р.


7. Подарунки


В якості подарунку переможець отримає унікальну можливість придбати
один ноутбук ноутбук Acer AS5733Z-P623G32Mikk за спеціальною ціною 1,00 грн.


8. Правила отримання подарунку


8.1
Після отримання переліку номерів із випадкової вибірки, Організатор телефонує на перший номер в отриманій виборці.


8.1.1. У разі, якщо з абонентом не вдалося встановити зв'язок, Організатор повторює спробу встановити зв'язок ще 3 (три) рази протягом 4-х (чотирьох) годин з моменту першого дзвінка.


8.1.2. Якщо протягом 4-х (чотирьох) годин з моменту першого дзвінка абоненту з ним не вдалося встановити зв'язок, номер виключається з подальшої участі у Акції, а Організатор телефонує

на наступний номер у виборці.


8.1.3. Організатор повторює дії визначені у пп 8.1.1 та 8.1.2 до моменту встановлення зв’язку з учасником й повідомленням учаснику про дату й місце вручення подарунку.


8.1.4. Учасник повинен назвати своє прізвище, ім’я та по-батькові, а також надати інформацію про серію та номер документу, що засвідчує особу. У разі ненадання таких даних учасник розіграшу позбавляється статусу переможця, а вибір переможця продовжується згідно пп 8.1.1 та 8.1.2


8.2
Взявши участь у Акції, учасники погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фото та відео матеріали, інтерв'ю й інші матеріали можуть бути використані Організатором на необмеженій території й на необмежений строк без сплати за це якої-небудь винагороди. Всі авторські права на такі матеріали будуть належати Організаторові, включаючи право подальшої переробки й використання.


8.3
Для одержання подарунку переможцю необхідно подати такі документи: документ, що засвідчує особу, а також надати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру. Дані повинні збігатися з вказаними Організатору під час визначення переможця (п.8.1.4).


8.4
Організатор Акції бере на себе обов’язок сплатити всі податки і збори, пов'язаних з одержанням подарунку відповідно до законодавства України.


8.5
Заміна подарунку грошовим еквівалентом не допускається.


8.6
У випадку, якщо переможець з будь-якої причини не може отримати подарунок особисто або через уповноважену ним особу на підставі належним чином завіреного доручення, він не має права передати/уступити право на подарунок на користь третьої особи. У такому випадку подарунок не видається нікому.


8.7
Організатор не сплачує проїзд переможців в м. Київ для отримання подарунку та проживання.


8.8
Якщо Організатор не зміг зв'язатися з переможцем, подарунок не вручається.


8.9
Під отриманням переможцем подарунку мається на увазі можливість придбання переможцем Акції подарунку за ціною 1 грн.


9. Інше


9.1
Беручи участь у Акції, всі учасники автоматично підтверджують свою згоду з його умовами.


9.2
Організатор залишає за собою право у односторонньому порядку дискваліфікувати будь-якого учасника, у разі недотримання Умов Акції, а також варіювати модифікацію подарунку.


9.3
Організатор має право відмовити учасникові в наданні подарунку, якщо учасник надав про себе недостовірну інформацію або яким-небудь іншим чином порушив правила проведення Акції. 


9.4
Організатор залишає за собою право вносити зміни в правила проведення Акції і розміщувати додаткову інформацію про Акцію.


9.5
Якщо в ході підготовки у Вас виникли питання,  пропозиції й зауваження із приводу Акції їх необхідно направляти на Організатора будь-яким із вказаних нижче чином:
За телефоном гарячої лінії: 8855 (замовлення зворотнього дзвінка для абонентів усіх вітчизняних мобільних операторів (CallBack/Кол Бек). Вартість дзвінка безкоштовна
На офіційній сторінці у соціальних мережах: http://www.facebook.com/Mobilochka, http://vk.com/mobilochkaua

Найти ближайший магазин «Мобилочка»

Текущие акции